Marka: MADALI
Ürün Kodu: fume1009
Stok Durumu: 2-3 Gün
0,00₺
%100 Keçi Sütü Madalı Tuzsuz Bebek Peyniri 250gr

Temel özellikler:
Madalı %100 keçi sütünden, şirden mayalı, katkısız, doğal, koruyucusuz ve en önemlisi TUZSUZ peyniri. Tuzsuzluğuyla lor peynirine muadil olarak tüketimi sağlanabilir. Fabrikasyon bir makine peyniri değildir. 

Tüketim önerisi nedir?
Madalı Tuzsuz Bebek Peyniri, adından da anlaşılacağı gibi daha çok bebekli anneler, yaş almış tüketicilerimiz ve sporcular tercih etmektedir. Özellikle kahvaltılarda, spor sonrası ya da sandviçlerde tercih edilmektedir. En ufak bir keçi kokusu veya tadı alınmaz.

Ürün nasıl saklanmalı?
Ürünlerimizi yaparken sütün yağını almamaktayız ve peynirimizin de tek koruyucusu peynire bıraktığımız yağıdır. Bu sebeple ürünler satin alındıktan sonra uzun süreler dışarıda bırakılmamalıdır. Ürünlerimizin hepsi buzdolabında +4 derecede saklanmalıdır. Ürünümüzün skt'si doğru saklama koşullarında 2 haftadır. 

Hikayemiz:
Çiftliğimiz, Beyşehir Gölü üzerinde yaşam olan tek ada, Mada Adası’ndan adını almaktadır. Ada aynı zamanda ülkemizde tatlı su üzerinde tek yaşam olan ada olarak da öne çıkmaktadır.

Tamamen kendi hayvanlarımızdan aldığımız sütü işlediğimiz mandıramızda kendi yemeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeyeceğiz fikriyle yola çıktık. Bu doğrultuda da tamamen doğal mayalarla, katkısız, koruyucusuz, kültürsüz, gıda boyası kullanmadan da artizan lezzetler üretilebileceğini hem öze hem de doğaya dönüşün lezzetli olabileceğini göstermek istedik.

Ürün yılın hangi zamanları üretiliyor?
Üretimimiz 12 ay aralıksız olmakla birlikte Aralık-Mart ayları arasında hayvanlarımızın doğal gebelik ve doğum dönemleri olduğundan mandıramızda işledğimiz süt miktarımız düşmektedir.


Not: Tüm kargolarımız İstanbul için Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri çıkmaktadır. Perşembe günü öğlen 13.00'a kadar verilen siparişler stok olması durumunda Perşembe günü çıkartılacaktır. İstanbul dışından gelen siparişler için kargo günleri Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleridir. Ürünlerimizde herhangi bir koruyucu, katkı maddesi olmadığından özellikle Cuma günü yapılması istenilen siparişlerde maalesef sorumluluk kabul edemiyoruz.